Hallo allen!

jmenuji se Kristína a tutoruji několik cizích jazyků prezenčně v Praze a také on-line kdekoliv.

Proč vlastně neučím, ale tutoruji ?  

10 + 1 DŮVODŮ PRO SPOLUPRÁCI SE MNOU

FIREMNÍ
LEKCE A TUTORIÁLY

Chci si přečíst víc

INDIVIDUÁLNÍ
LEKCE A TUTORIÁLY

Chci si přečíst víc

BUSINESSDEUTSCH

Máte zájem najít někoho s dlouhodobými zkušenostmi, kdo klade důraz na kvalitu, a proto Vaše peníze promění na skutečnou hodnotu?

Můj přístup ke všem lekcím (nejen obchodního jazyka) je individuální, a to z důvodu implementace mnoha metod z oblasti psychologie a logopedie.

Vy nebo Vaši zaměstnanci tak nebudete jen dělat cvičení z velmi drahé knihy obchodní němčiny, místo toho bychom mohli tématem lekcí udělat Váš byznys a procvičovat Vaše dovednosti na skutečných věcech 📊

ALLTAGSDEUTSCH

Získejte nadstandardní kurz němčiny s jedinečným přístupem, kde je klíčová skutečná komunikace.

Moje lekce jsou založeny na unikátním a individuálním přístupu, protože upřednostňuji kvalitu před kvantitou.

Neztrácejte čas a peníze na jazykových školách, kde sedíte někdy až s 20 dalšími lidmi ve třídě, zkuste místo toho profesionální tutorku, která Vám bude věnovat 100% pozornosti ☺️

🎁 NEJHEZČÍ DÁREK K VÁNOCŮM, KTERÝ SE ZHODNOTÍ ? 🎁

SOMMER 2022

Letní speciály

Pokud hledáte profesionální krátkopřípravu předtím, než jedete na dovolenou, opět do školy nebo chcete v novém akademickém roce zazářit na pracovním poli, určitě jste zde správně! 

KLASICKÉ LEKCE

od 600 / lekce
*nejsem plátce DPH
 • Zábavně a hravě, přesto profesionálně? Nechte se vést a změňte názor, že němčina musí být vždy nudná a komplikovaná 😉
 • S vlastním know-how z tutoringu. On-line po celém světě s klientským centrem (coming soon) a prezenčně po Praze.
 • Průbežný feedback, monitoring a mapování pokroku svěřence je pro mně samozřejmostí.

"LEKCE BUDOUCNOSTI"

od 800 / lekce
*nejsem plátce DPH
 • Nejvyšší kvalita lekcí a nepřekonatelná atmosféra jen s lekcemi budoucnosti!
 • B-learning, aby lekce budoucnosti byly dostupné všude, kde je stabilní internetové připojení, klidně po celém světě.
 • Pravidelný feedback a mapování pokroku a efektivity metod k dosažení plnění stanovených cílů lekcí.

SPECIÁLNÍ LEKCE

od 500 / lekce
*nejsem plátce DPH
 • Sháníte například rychlokurz gramatiky nebo opakování tematických okruhů před jazykovou zkouškou?
 • On-line s klientským centrem (coming soon) kdekoliv nebo prezenčně po Praze.
 • Zajímavou možností jsou blokové lekce, díky kterým se jakémukoliv tématu můžeme věnovat opravdu intenzivně, třeba 4-5 hodin v kuse.

KNIHA MĚSÍCE

Protože nejlepší přítel člověka je kniha, každý měsíc pro Vás vybereme kvalitní zjednodušenou četbu, abyste se na své cestě k zlepšení necítili tak ztraceni 😉 

 Na červenec (potažmo celé léto) jsme vybrali zjednodušenou a tematicky ladící publikaci Hurra, Ferien!, na úrovni A1/A2, tak co, už jste ji přečetli?

OTESTUJTE SVOU NĚMČINU

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

Chci si přečíst víc

VÍCE O MNĚ

BC. KRISTÍNA SEKÁČOVÁ

Jedinečné lekce němčiny s crosslingvistickým přístupem, vlastními metodami, E-learningem a B-learningem a mnoho dalším.

+420 722 480 909

IČO: 11635631

DIČ:  CZ685652785

KONTAKTUJTE MĚ

A S KÝM ZAJÍMAVÝM UŽ SPOLUPRACUJEME?

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Bc. Kristína Sekáčová

pro prodej produktů a služeb s použitím internetu

Objednáním mých služeb souhlasíte s těmito obchodními podmínkami. V případě dotazů mě prosím kontaktujte na info@jazykovy-tutoring.com nebo na tel. +420 722 480 909. Vše, co není jasné, ráda vysvětlím.

Informace o mně:

Bc. Kristína Sekáčová

Telefon: +420 722 480 909

E-mail: info@jazykovy-tutoring.com

Kurzova 2222/16, 155 00,

Praha 5 – Stodůlky

IČO: 11635631

Jsem podnikatelka zapsaná v živnostenském rejstříku.

Nejsem plátce DPH.

 1. OBECNÁ USTANOVENÍ
  • Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „Podmínky“) jsou nedílnou součástí smlouvy a platí pro prodej produktů a služeb prodávajícího (dále jen „dodavatel“), kterým je Bc. Kristína Sekáčová, Kurzova 2222/16, 155 00, Praha 5 – Stodůlky, IČO: 11635631, zapsána v živnostenském rejstříku na Úřadě městské části Praha 13, uzavřených s kupujícím prostřednictvím prostředků komunikace na dálku přes rozhraní webových stránek prodávajícího.
  • Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího (dále také „zákazník“).
  • V otázkách neupravených smlouvou a těmito obchodními podmínkami se smluvní vztah řídí občanským zákoníkem České republiky (č. 89/2012 Sb.) a právními předpisy na ochranu spotřebitele České republiky (č. 634/1992 Sb.).
  • Zákazník a dodavatel uzavírají smlouvu na základě objednávky zákazníka prostřednictvím komunikace na dálku – emailem, telefonickým kontaktem mezi zákazníkem a dodavatelem nebo formulářem na webových těchto stránkách: com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com.
  • Tyto obchodní podmínky jsou uvedeny na webových stránkách dodavatele a platí pro prodej produktů a služeb prodávajícího na webových stránkách: com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com.
 1. OBJEDNÁVKA PRODUKTŮ A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY
 • Označení produktu, popis jeho hlavních vlastností a cena, včetně informace o tom, zda je cena s DPH či bez DPH, je uvedeno na vybrané webové stránce prodávajícího. Nabídka prodeje zůstává v platnosti po dobu, kdy je zobrazována na webovém rozhraní.
 • Prodejní formulář obsahuje vždy informace o zákazníkovi, objednávaném produktu, zboží nebo službě, ceně včetně uvedení daní a poplatků, způsobu úhrady kupní ceny, údaje o požadovaném způsobu doručení a informace o nákladech spojených s dodáním produktu či poskytnuté služby. U online kurzů náklady na dodání účtovány nejsou.
 • Události (např. workshopy) probíhají ve dnech a v čase dle objednávky. V případě, že dodavatel nebude schopen výuku zajistit, má dodavatel právo po vzájemné dohodě se zákazníkem zvolit jiné řešení poskytnutí lekce.
 • Označení, popis a cena produktu jsou k dispozici na webových stránkách lekcenemciny.com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com. Na faktuře je také uvedena cena za produkt.
 • Zákazník souhlasí s použitím prostředků komunikace na dálku při uzavírání smlouvy.
 • Každá jednotlivá objednávka nebo workshop je platná do dne konání se workshopu. Po objednání se zákazník zříká práva na reklamaci.
 • Každá jednotlivá objednávka online workshopu je platná do data konání se workshopu. Po objednání zákazník nebude moci online workshop reklamovat.
 • Smluvní vztah mezi prodávajícím a zákazníkem vzniká odesláním objednávky (nikoliv až po potvrzení objednávky). Objednávku podá zákazník kliknutím na tlačítko „Odeslat“. Od tohoto momentu vznikají mezi ním a prodávajícím vzájemná práva a povinnosti, jež jsou vymezeny kupní smlouvou a těmito obchodními podmínkami. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Podmínkou platné elektronické objednávky je vyplnění všech předepsaných údajů a náležitostí uvedených v prodejním formulář. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou.
 • Informace o jednotlivých technických krocích vedoucí k uzavření smlouvy jsou patrné z procesu objednávání a zákazník má možnost před vlastním odesláním objednávky ji zkontrolovat a případně Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné.
 • Prodávající je povinen poskytnout či dodat zboží nebo službu, které si zákazník objednal a zákazník se zavazuje zboží nebo službu převzít a zaplatit prodávajícímu kupní cenu. Povinnosti dodat zboží nebo službu je prodávající zbaven v případě vyprodání zásob, o čemž bude zákazník informován.
 1. OBJEDNÁVKA SLUŽEB A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY
 • Aspekty služby a popis jejích hlavních vlastností jsou dohodnuty mezi dodavatelem a zákazníkem po předchozím jednání.
 • Lekce probíhají ve dnech a v čase dle objednávky. V případě, že dodavatel nebude schopen výuku zajistit, má dodavatel právo po vzájemné dohodě se zákazníkem zvolit jiné řešení poskytnutí lekce.
 • Označení, popis a cena produktu jsou k dispozici na webových stránkách lekcenemciny.comwww.lekceanglictiny.comwww.lekcenemciny.czwww.lekcecestiny.comwww.lekcelatiny.comwww.jazykovy-tutoring.com. Na faktuře je také uvedena cena za produkt.
 • Zákazník souhlasí s použitím prostředků komunikace na dálku při uzavírání smlouvy.
 • Každá jednotlivá objednávka jazykových lekcí je platná 3 měsíce od objednání. Během těchto 3 měsíců je nutné vyčerpat všechny předplacené lekce z této objednávky, jinak po tomto datu lekce propadnou a zákazník nebude moci prošlé lekce reklamovat.
 • Každá jednotlivá objednávka online workshopu je platná do data konání se workshopu. Po objednání zákazník nebude moci online workshop reklamovat.
 • Smluvní vztah mezi prodávajícím a zákazníkem vzniká odesláním objednávky (nikoliv až po potvrzení objednávky). Objednávku podá zákazník kliknutím na tlačítko „Odeslat “. Od tohoto momentu vznikají mezi ním a prodávajícím vzájemná práva a povinnosti, jež jsou vymezeny kupní smlouvou a těmito obchodními podmínkami. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Podmínkou platné elektronické objednávky je vyplnění všech předepsaných údajů a náležitostí uvedených v prodejním formulář Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou.
 • Informace o jednotlivých technických krocích vedoucí k uzavření smlouvy jsou patrné z procesu objednávání a zákazník má možnost před vlastním odesláním objednávky ji zkontrolovat a případně Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné.
 • Prodávající je povinen poskytnout či dodat zboží nebo službu, které si zákazník objednal a zákazník se zavazuje zboží nebo službu převzít a zaplatit prodávajícímu kupní cenu. Povinnosti dodat zboží nebo službu je prodávající zbaven v případě vyprodání zásob, o čemž bude zákazník informován.
 1. CENA A ZPŮSOB ÚHRADY
 • Cena produktů, zboží a služeb, včetně informace o tom, zda je cena s DPH či bez DPH, je uvedena buď na vybraném webovém rozhraní prodávajícího nebo je na vyžádání. V případě uvedení ceny bez DPH je následně uvedena i cena s příslušnou sazbou DPH. Cena je vždy uvedena i na prodejním formulář
 • Prodávající vystaví ohledně plateb prováděných na základě smlouvy zákazníkovi daňový doklad – fakturu, který slouží jako doklad o zakoupení produktu, zboží či služby. Zákazník obdrží fakturu e-mailem. Prodávající není plátcem daně z přidané hodnoty.
 • Zákazník je povinen dodržet splatnost faktury, která je 21 dnů od data vystavení. Závazek zákazníka uhradit fakturu je splněn okamžikem připsání částky na bankovní účet dodavatele.
 • Platbu je nutné provést před začátkem online workshopu a některých lekcí.
 1. DODACÍ PODMÍNKY
 • U online vzdělávacích produktů se dodáním rozumí zaslání přístupových údajů ze strany prodejce na emailovou adresu zákazníka uvedenou v prodejním formuláři, případně zasláním odkazu URL adresy.
 • Přístupové údaje poskytne prodávající zákazníkovi po zaplacení celé kupní ceny, a to nejpozději do tří dnů, není-li uvedeno jinak.
 • Skupinové kurzy budou probíhat ve dnech a platformách uvedených na webech: lekcenemciny.com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com.
 • Pokud se něco změní jménem dodavatele, bude zákazník co nejdříve informován. Zákazníkovi bude nabídnuto jiné datum.
 • Místo nebo online platforma, kde se budou online lekce konat, je Zoom.
 • Termín a čas individuálních a firemních lekcí je předmětem vzájemné dohody mezi zákazníkem a dodavatelem. Pokud nedojde k vzájemné dohodě, má zákazník i dodavatel právo od smlouvy odstoupit.
 1. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
 • Online produkty a programy jsou dodány při uhrazení plné ceny programu (není-li uvedeno jinak) ihned, ještě před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy. V takovém případě není právo 14denní na odstoupení od smlouvy „bez důvodu“ podle ustanovení § 1829 odst. 1 písm. 1 občanského zákoníku České republiky.
 • Pokud by si chtěl zákazník ponechat možnost odstoupení do smlouvy do 14 dnů „bez důvodu“ pro digitální produkt, pak stačí společně s objednávkou odeslat email s touto skutečností na info@jazykovy-tutoring.com. Dodání digitální produktu se zahájí až po uplynutí 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy. Tento bod se nevztahuje na online workshopy, které po zakoupení není možné reklamovat.
 • Odstoupení je možno provést elektronickou formou na emailu info@jazykovy-tutoring.com vždy s prohlášením, že zákazník odstupuje od smlouvy a s přiložením kopie faktury – daňového dokladu. Zákazníkovi bude zaslán dobropis s částkou odpovídající kupní ceně předplacené online lekce. Částka bude vrácena nejpozději do 30 dnů od doručení emailu s odstoupením od smlouvy na bankovní účet zákaznáka uvedený v žádosti.
 • V případě odstoupení zákazníka od smlouvy na online vzdělávací produkt, je prodávající oprávněn neprodleně po doručení odstoupení zákazníkovi deaktivovat a znemožnit přístup do členské sekce programu.
 • Odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího:
  • Prodávající je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit bez zbytečného odkladu, pokud zjistí, že druhá strana porušila smlouvu podstatným způ Pro účely této smlouvy se za podstatné porušení této smlouvy považuje:
 1. prodlení zákazníka s úhradou kupní ceny nebo dílčí úhrady (splátky) více jak 10 dnů po době splatnosti;
 2. porušení povinností na ochranu autorského práva (č9 OP) ze strany zákazníka;
 3. na základě dohody obou stran.
  • Dodavatel neodpovídá za povinnosti vyplývající ze smlouvy, které jsou důsledkem nepředvídaných událostí.
  • Dodavatel má právo odstoupit od smlouvy v případě neuspokojivé spolupráce se zákazníkem. V tomto případě bude zákazníkovi vrácen součet zbývajících lekcí z balíčku, které nebyly oduč
 1. MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPORU 
 • V případě, že dojde ke sporu mezi dodavatelem a zákazníkem, který je spotřebitelem, a tento spor se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, má zákazník (spotřebitel) právo podat návrh na mimosoudní řešení tohoto sporu. Mohou se obrátit na Českou obchodní inspekci.
 • Služby a produkty nabízené na webových stránkách lekcenemciny.com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com slouží vzdělávacím účelům. Je na výhradním uvážení zákazníka, jak naloží se znalostmi, které získá používáním těchto produktů a služeb. Dodavatel nenese odpovědnost za úspěch či případný neúspěch zákazníka při uvádění získaných poznatků do praxe.
 1. ABSENCE Z INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ
 • V případě, že zákazník potřebuje bezplatně zrušit individuální lekci, je nutné informovat dodavatele alespoň den před další dohodnutou lekcí do 12:00 CTE. Zákazník tak může učinit e-mailem nebo telefonicky.
 • Pokud zákazník zruší lekci později, tedy po 12:00 CTE předchozího dne před jejím dohodnutým začátkem, lekce propadá a je účtována v plné výši, jako by byla oduč
 • Pokud dodavatel potřebuje zrušit lekci po 12:00 CTE předchozího dne před jejím dohodnutým začátkem, nabídne dodavatel náhradní termín lekce v rámci dvou následujících týdnů.
 • Pokud se zákazník nedostaví na lekci 20 minut od začátku, lekce propadá a je účtována v plné výši, jako by byla oduč
 • Náhradní lekce jsou možné po vzájemné dohodě zákazníka a dodavatele.
 • Lekce je nutné absolvovat do 3 měsíců od jejich objednání.
 1. ABSENCE ZE SKUPINOVÝCH LEKCÍ
 • Zákazník může svou účast na skupinových kurzech zrušit maximálně den před další sjednanou lekcí do 12:00 CTE emailem nebo telefonicky. Pokud tak zákazník učiní, bude mu vrácena celá zaplacená částka za zrušenou lekci.
 • Pokud zákazník zruší svou účast na skupinových kurzech později, tedy po 12:00 CTE předchozího dne před jejím dohodnutým začátkem, lekce propadá a je účtována v plné výši, jako by byla oduč Totéž platí, pokud se zákazník na kurz vůbec nedostaví.
 • Dodavatel si vyhrazuje právo kurz kdykoliv zrušit nebo přesunout na jiný termín. V případě zrušení bude zákazníkovi vrácena částka za nevyužité lekce. Pokud se kurz přesune na jiný termín a nový termín nebude zákazníkovi vyhovovat, bude zákazníkovi vrácena částka za nevyčerpané lekce.
 1. ABSENCE Z FIREMNÍCH LEKCÍ

 

 • Zákazník může firemní lekci zrušit maximálně den před další sjednanou lekcí do 12:00 CTE emailem nebo telefonicky. Pokud tak zákazník učiní, bude mu vrácena celá zaplacená částka za zrušenou lekci.
 • Pokud zákazník zruší firemní lekci později, tedy po 12:00 CTE předchozího dne před jejím dohodnutým začátkem, lekce propadá a je účtována v plné výši, jako by byla oduč Totéž platí, pokud se zákazník na kurz vůbec nedostaví.
 1. ZABEZPEČENÍ A OCHRANA AUTORSKÝCH PRÁV
 • Přístupové údaje k online produktům či na příslušnou URL adresu jsou určeny pouze pro osobní potřebu zákazníka. Přístup k uživatelskému účtu může být zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Zákazník je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu k online produktu či poskytnuté URL adrese.
 • Prodávající nenese žádnou odpovědnost za zneužití uživatelského jména a hesla třetí osobou.
 • Produkty, které prodávající prostřednictvím webového rozhraní prodává (online vzdělávací programy, tréninky, kurzy, studijní materiály) včetně jejich náplně, podléhají právní ochraně dle autorského práva. Jakékoliv jejich šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autora je zakázáno. Oprávnění k výkonu práva autorské dílo užít může být zákazníkovi poskytnuto jen na základě licenční smlouvy. Zákazník odpovídá prodávajícímu za újmu, kterou porušením práv na ochranu autorského díla způsobí.
 1. VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI
 • Vstupem do online kurzu rozumíte, že jakékoli použití informací z tohoto kurzu a úspěchy či neúspěchy z toho plynoucí, jsou pouze ve vašich rukách a prodávající za ně nenese žádnou zodpově Prodávající se tímto zříká jakékoli zodpovědnosti za přesnost informací.
 • Veškeré informace v online kurzech vychází pouze z vlastních studií a zkušeností. Tyto zkušenosti jsou subjektivní a jejich interpretace může být neúplná a nepřesná, a proto prodávající, a ani mentoři, kouči, lektoři nejsou zodpovědní za rozhodnutí, ani akci založenou na těchto doporučeních.
 • Prodávající nenese žádnou odpovědnost za jakoukoli škodu či újmu způsobenou využitím informací ve jeho vzdělávacích programech.
 • Po celou dobu trvání online kurzu a programů jste plně svéprávní a plně zodpovědní za své jednání, chování a své rozhodování.  Váš úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které nemůžeme ovlivnit, jako např. vašich dovedností, důslednosti, možností, znalostí, schopností, situace na trhu, obchodních znalostí, zdravotního stavu apod.
 1. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
 • Prodávající plně respektuje důvěrný charakter Vašich dat, která vyplňujete do objednávky a poskytujete Prodávajícímu. Data jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití. Používáme je k realizaci celého obchodu, včetně nezbytných účetních operací, vystavení daňových dokladů, identifikaci Vašich bezhotovostních plateb a pro komunikaci s Vámi, tedy veškeré zákaznické administrativy a rovněž k marketingovým účelů
 • Tato data jsou ukládána s přísným zabezpečením proti zneužití a nejsou poskytována třetím stranám.
 • Odesláním objednávky zákazník poskytuje dodavateli své osobní údaje a souhlasí s jejich zpracováním.
 • Na požádání Vám Prodávající podle možnosti obratem a písemně oznámí, zda a jaké osobní údaje má o Vás zaznamenané. Pokud by navzdory našim snahám o správnost údajů a aktuálnost byly zaznamenány nesprávné informace, na požádání je opravíme. Pokud máte otázky týkající se zpracování Vašich osobních údajů, můžete je směřovat info@jazykovy-tutoring.com, kde Vám jsme k dispozici nejen v případě žádosti o informace, ale i v případě podnětů nebo stížností.
 • Online kurzy probíhají na platformách zabezpečených třetími stranami. Dodavatel nenese odpovědnost za jejich fungování. Důrazně doporučujeme, aby se zákazník seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů těchto platforem.
 • Získávání a zpracovávání osobních údajů: Když navštívíte naše webové stránky, zaznamenají naše webové servery standardním způsobem IP adresu, která vám byla přidělená poskytovatelem internetových služeb, webovou stránku, z které nás navštívíte, webové stránky, které u nás navštívíte, a také datum a délku návště Osobní údaje se zaznamenají jen tehdy, když nám je poskytnete z vlastní vůle, například v rámci registrace nebo na realizaci smlouvy. Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům následuje jen v rámci závazných právních předpisů.
 • Zpracování osobních údajů: Vyplněním prodejního formuláře zákazník bere na vědomí, že vaše údaje nyní zpracováváme a chráníme dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, a to na dobu do odvolání souhlasu. Jakožto správce Vaše údaje následně zpracováváme pro marketingové účely a na základě oprávněného zájmu předpokládáme, že vás jako našeho zákazníka tyto informace dále zajímají.
 • Cookies: Prodávající používá cookies k tomu, aby mohl sledovat preference návštěvníků a podle toho optimálně vytvářet webové stránky. Cookies jsou malé “soubory”, které se uloží na Váš pevný disk. To vede k usnadnění navigace a zajištění vysoké míry uživatelského komfortu webové stránky. Cookies se mohou využívat ke zjištění, zda jste už ze svého počítače navštívili naše stránky. Identifikuje se pouze cookie na Vašem počítač Používání cookies můžete deaktivovat ve Vašem internetovém prohlížeči.
 1. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

 

Terms and Conditions

Bc. Kristína Sekáčová

for the sale of products and services using the internet

By ordering my services you agree to these terms and conditions. In case you have any questions, please contact me at info@jazykovy-tutoring.com or via phone +420 722 480 909. I will be happy to explain anything which is unclear.

Information about me:

Bc. Kristína Sekáčová

Telephone: +420 722 480 909

Email: info@jazykovy-tutoring.com

Kurzova 2222/16, 155 00,

Praha 5 – Stodůlky

IČO: 11635631

I am an entrepreneur registered in the trade register.

I am not a payer of VAT.

 1. INTRODUCTORY PROVISIONS
 • The provisions of the terms and conditions (hereinafter referred to as the „Conditions“) are an integral part of the contract and apply to the sale of products and services between the customer and the supplier, who is Bc. Kristína Sekáčová, Kurzova 2222/16, 155 00, Prague 5 – Stodůlky, IČO: 11635631, entered in the Trade Register at the Office of the City District of Prague 13, concluded with the buyer through means of distance communication through the interface of the supplier’s website.
 • These terms and conditions specify the rights and duties of the customer and the supplier.
 • In the questions not adjusted by the contract and these terms and conditions, the contractual relationship abides by the Civil Code of the Czech Republic (č. 89/2012 Sb.) and the legislation for consumer protection of the Czech Republic (č. 634/1992 Sb.).
 • The customer and the supplier enter into a contract based on the customer’s order via means of distance communication – email, telephone contact between the customer and the supplier, or a form on the following websites: com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com.
 • These terms and conditions are listed on the supplier‘s website and apply to the sale of the supplier‘s products and services on the following websites: com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com.
 1. ORDERING PRODUCTS AND ENTERING INTO A CONTRACT
 • The designation of the product, a description of its main features and the price, including information on whether the price includes VAT or not, is given on the website of the supplier. The sales offer remains valid as long as it is displayed on the web interface.
 • The sales form always contains information about the customer, the ordered product, goods or service, the price including taxes and fees, the method of payment of the purchase price, information on the required method of delivery and information on costs associated with delivery of the product or service. Delivery costs are not charged for online courses.
 • The events (e.g. workshops) take place on the days and at the time according to the order. In case the supplier isn’t able to provide the lesson, the supplier has the right to choose a different date to provide the lesson after a mutual agreement with the customer.
 • The designation, description, and price of the product are available on the websites lekcenemciny.com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com. The price of the product is also stated on the invoice.
 • The customer agrees with entering into a contract via means of distance communication.
 • Each individual order of the online workshop is valid until the date of the workshop. After ordering the online workshop, the customer will not be able to refund.
 • The contractual relationship between the supplier and the customer is established by sending the order (not after confirming the order). The customer submits the order by clicking on the „Submit“ From this moment, mutual rights and obligations arise between them and the supplier, which are defined by the purchase contract and these terms and conditions. By placing an order, the customer confirms that they have read these terms and conditions and that they agree with them. The condition for a valid electronic order is the completion of all prescribed data and requirements stated in the sales form. The supplier declines acceptance of the offer with a supplement or deviation.
 • Information on the individual technical steps leading to the conclusion of the contract is evident from the ordering process and the customer has the opportunity to check and possibly correct the order before sending it. The supplier considers the data, which the customer stated in the order, as correct.
 • The supplier is obliged to provide the ordered product. The customer is obliged to receive the product and to pay for it. The supplier is relieved of the obligation to deliver the product in the event of the lack of goods, of which the customer will be informed.
 1. ORDERING SEVICES AND ENTERING INTO A CONTRACT
 • The aspects of the service and a description of its main features is agreed upon between the supplier and the customer following previous negotiation.
 • The lessons take place on the days and at the time according to the order. In case the supplier won’t be able to provide the lesson, the supplier has the right to opt for a different solution to provide the lesson after a mutual agreement with the customer.
 • Description of the services are available on the websites lekcenemciny.com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com. The price of the service is also stated on the invoice.
 • The customer agrees with entering into a contract via means of distance communication.
 • Every single order of language lessons is valid for 3 months after ordering. During those 3 months it is necessary to utilize all the prepaid lessons from this order, otherwise, the lessons will expire after this date and the customer won’t be able to claim the expired lessons.
 • The contractual relationship between the supplier and the customer is established by telephone or e-mail agreement (not after confirming the order). From this moment, mutual rights and obligations arise between them and the supplier, which are defined by the purchase contract and these terms and conditions. By placing an order, the customer confirms that they have read these terms and conditions and that they agree with them. The condition for a valid electronic order is the provision of all required data as stated via telephone or e-mail. The supplier declines acceptance of the offer with a supplement or deviation.
 • The supplier considers the data, which the customer stated in the order, as correct.
 • The supplier is obliged to provide the ordered service. The customer is obliged to receive the service and to pay for it.
 1. PRICES AND PAYMENT CONDITIONS
 • The price of products, including information on whether the price includes VAT or excluding VAT, is listed either on the supplier’s selected web interface or upon request. In the case of stating the price without VAT, the price with the relevant VAT rate is also listed. The price is always stated on the sales form.
 • The supplier issues a tax document – an invoice – to the customer regarding payments made on the basis of the contract, which serves as proof of purchase of the product or service. The customer will receive an invoice by e-mail. The supplier is not a payer of value added tax.
 • The customer is obliged to make payments by the due date stated in the invoice, which is 14 days from the date of issuing. The customer’s commitment to pay the invoice is fulfilled at the moment of crediting the sum to the supplier’s bank account.
 • It is necessary for the payment to be made before the beginning of the online workshop and selected lessons as detailed in their description.
 1. TERMS OF DELIVERY
 • For online educational products, delivery means the sending of access credentials by the supplier to the customer’s email address specified in the sales form, or by sending a URL link.
 • The supplier will provide the access credentials to the customer after payment of the full purchase price, within and no later than three days, unless otherwise stated.
 • The group courses will take place on days and platforms listed on the websites: lekcenemciny.com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.com.
 • If anything changes on behalf of the supplier, the customer will be informed as soon as possible. The customer will be offered a different date.
 • The online platform where the online lessons will take place is Zoom unless agreed upon otherwise.
 • The date and time of the individual and company lessons are subject to a mutual agreement between the customer and the supplier. If they don’t make a mutual agreement, both the customer and the supplier have the right to withdraw from the contract.
 1. WITHDRAWAL FROM THE CONTRACT
 • Online products and services are delivered upon payment of the full price (unless stated otherwise) immediately, before the expiration of the 14-day period for withdrawal from the contract. In this case, the 14-day right to withdraw from the contract is not „without reason“ according to the provision § 1829 par. 1 of the Civil Code of the Czech Republic.
 • If the customer would like to withdraw from the contract within 14 days „without reason”, this fact only needs to be stated in an email sent to info@jazykovy-tutoring.com. Delivery of the digital product will begin after 14-day withdrawal periods. This point does not apply to online workshops which cannot be refunded after purchase.
 • Withdrawal can be made electronically at the email info@jazykovy-tutoring.com always with a statement that the customer withdraws from the contract and with a copy of the invoice – tax document. The customer will be sent a credit note with an amount corresponding to the purchase price of the prepaid online lesson. The amount will be returned to the bank account of the customer specified in the application, no later than 30 days from the delivery of the email with withdrawal from the contract.
 • In case the customer withdraws from the contract for an online educational product, the supplier has the right to disable the customer’s access to the member section of the program immediately after receiving the wish to withdraw.
 • Withdrawal from the contract by the supplier: the supplier is entitled to withdraw from the purchase contract without undue delay if he finds that the other party has breached the contract in a material way. For the purposes of this Agreement, the following shall be considered a material breach of this Agreement:
 1. customer’s delay in paying the purchase price or partial payment (instalment) more than 10 days after the due date;
 2. breach of obligations for copyright protection (Article 9 of the OP) by the customer;
 3. by agreement of both parties.
  • The supplier is not responsible for the duties coming from the contract which are the result of unforeseen events.
  • The supplier has the right to withdraw from the contract in the case of unsatisfactory cooperation with the customer. In this case, the customer will be returned the sum of the remaining lessons from the package which haven’t been taught.
 1. OUT-OF-COURT SETTLEMENT OF A DISPUTE
 • In case there is a dispute between the supplier and the customer and this dispute fails to be resolved by mutual agreement, the customer has the right to submit a proposal for an out-of-court settlement of this dispute. They can turn to the Česká obchodní inspekce (the Czech Trade Inspection).
 • The services and products offered on the websites lekcenemciny.com, www.lekceanglictiny.com, www.lekcenemciny.cz, www.lekcecestiny.com, www.lekcelatiny.com, www.jazykovy-tutoring.comserve educational purposes. It is to the customer’s sole discretion how they deal with the knowledge they gain from using these products and services. The supplier is not responsible for the customer’s success or potential failure while putting the gained knowledge into practice.
 1. ABSENCE FROM THE INDIVIDUAL LESSONS
 • If the customer needs to cancel an individual lesson free of charge, it is necessary to inform the supplier at least a day before the next agreed upon lesson till 12:00 o’clock CTE. The customer can do so via email or telephone.
 • If the customer cancels the lesson later, i.e. after 12:00 o’clock CTE the previous day before its agreed beginning, the lesson is forfeited and charged in full as if it had been taught.
 • If the supplier needs to cancel the lesson after 12:00 o’clock CTE the previous day before its agreed beginning, the supplier will offer an alternative date of the lesson which will take place within two upcoming weeks.
 • If the customer doesn’t arrive at the lesson 20 minutes from the beginning, the lesson is forfeited and charged in full as if it had been taught.
 • Replacement lessons are possible based on the mutual agreement of the customer and the supplier.
 • It is necessary for the lesson package to be completed within 3 months after their ordering.
 1. ABSENCE FROM THE GROUP LESSONS
 • The customer can cancel their participation in group courses at a maximum a day before the next agreed upon lesson till 12:00 o’clock CTE via email or telephone. If the customer does so, the whole paid sum for the cancelled lesson will be returned to them.
 • If the customer cancels the lesson later, that means after 12:00 o’clock CTE the previous day before its agreed beginning, the lesson is forfeited and charged in full as if it had been taught. The same applies if the customer doesn’t arrive at the course at all.
 • The supplier reserves their right to cancel the course or move it to another date at any time. In case of cancellation, the customer will be refunded for any unused lessons. If the course is moved to another date and the new date does not suit the customer, the customer will be refunded for any unused lessons.
 1. ABSENCE FROM THE COMPANY LESSONS
 • The customer can cancel the company lesson at a maximum a day before the next agreed upon lesson till 12:00 o’clock CTE via email or telephone. If the customer does so, the whole paid sum for the cancelled lesson will be returned to them.
 • If the customer cancels the company lesson later, that means after 12:00 o’clock CTE the previous day before its agreed beginning, the lesson is forfeited and charged in full as if it had been taught. The same applies if the customer doesn’t arrive at the course at all.
 1. COPYRIGHT SECURITY AND PROTECTION
 • Access credentials to online products or to the relevant URL is intended only for the personal needs of the customer. Access to the user account can be secured with a username and password. The customer is obliged to maintain the confidentiality of the information necessary to access his user account for the online product or provided URL.
 • The supplier is not responsible for the misuse of the username and password by a third party.
 • The products that the supplier sells via the web interface (online educational programs, trainings, courses, study materials), including their content, are subject to legal protection under copyright. Any distribution or provision to third parties without the consent of the author is prohibited. Authorization to exercise the right to use the copyrighted work may be granted to the customer only on the basis of a license agreement. The customer is liable to the supplier for the damage caused by violating the rights to copyright protection.
 1. DISCLAIMER OF LIABILITY
 • By entering the online course, the customer understands that any use of information from this course and the successes or failures resulting from it are in their hands only and the supplier is not responsible for them. The supplier hereby disclaims any responsibility for the accuracy of the information.
 • All information in online courses is based on personal studies and experience only. These experiences are subjective, and their interpretation may be incomplete and inaccurate, and therefore the supplier, and neither mentors, coaches, lecturers are responsible for decisions or actions based on these recommendations.
 • The supplier is not liable for any damage or injury caused by the use of information in his educational programs.
 • Throughout the online course and programs, the customer is fully independent and fully responsible for their actions, behaviour, and decisions. Their success depends not only on the knowledge acquired in the course, but also on factors that cannot be influenced, such as customer’s skills, consistency, knowledge, abilities, market situation, business knowledge, health status, etc.
 1. CONFIDENTIALITY OF INFORMATION
 • The Supplier fully respects the confidential nature of Customer’s data, which they fill in the order and provide to the Supplier. The data is secured and protected against misuse. The Supplier uses the data to carry out the entire transaction, including the necessary accounting operations, issuing tax documents, identifying Customer’s non-cash payments and for communication with the customer, i.e. all customer administration, as well as for marketing purposes.
 • This data is stored against misuse with strict security and is not provided to third parties.
 • By submitting the order, the customer provides the supplier with their personal data and agrees with their processing.
 • Upon request, the Supplier will, if possible, immediately notify the Customer in writing whether and what personal data the Supplier has recorded about them. If incorrect information is recorded in the Supplier’s efforts to ensure the accuracy of the data and current information, the Supplier will correct it upon request. If the Customer has questions regarding the processing of their personal data, they can address info@jazykovy-tutoring.com for specific information, as well as in case of suggestions or complaints.
 • Online courses take place on platforms secured by third parties. The supplier is not responsible for their functioning. It is highly recommended that the customer becomes acquainted with the Privacy Policies of these platforms.
 • Collection and processing of personal data: When the customer visits the Supplier’s website, their web servers record in a standard manner the IP address assigned to the Customer by their ISP, the website from which they visit us, the websites you visit with us, as well as the date and duration of the visit. Personal data will only be recorded if the Customer provides it of their own free will, for example as part of registration or for the execution of a contract. The transfer of personal data to state institutions and authorities follows only within the framework of binding legal regulations.
 • Processing of personal data: By filling in the sales form, the customer acknowledges that the Supplier is now processing and protecting their data in accordance with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council, until such time as the consent is revoked. As an administrator, the Supplier subsequently processes the Customer’s data for marketing purposes.
 • Cookies: The supplier uses cookies in order to be able to monitor the preferences of visitors and optimally create websites accordingly. Cookies are small „files“ that are stored on your hard drive. This facilitates navigation and ensures a high level of user comfort of the website. Cookies can be used to determine whether the Customer has already visited the website from their computer. Only the cookie on the Customer’s computer is identified. The use of cookies can be deactivated the internet browser.
 1. FINAL PROVISIONS